Podsumujmy wszystkie elementy, by nadać kolor diecie

Z serwisu tego dowiesz się, jak w prosty sposób zmienić swój sposób odżywiania, tak by chronił twe DNA przed uszkodzeniami.

  • Korzystając z prostego systemu Kodu Kolorów, zastąpisz mdłą żywność skrobiową kolorowymi owocami i warzywami.
  • Żywność z ukrytymi olejami roślinnymi i dodanym cukrem rafi­nowanym zastąpisz zdrowymi, smakowitymi produktami, które są sycące i bogate w błonnik.
  • W każdym posiłku dostarczysz odpowiednią ilość białka, by utrzy­mać masę mięśniową i upewnić się, że nie musisz przechodzić na niezdrową wysokotłuszczową i wysokobiałkową dietę, aby uniknąć napadów głodu.
  • Dowiesz się, jak białko sojowe i zielona herbata mogą chronić two­je DNA.
  • Dowiesz się, które witaminy, minerały i suplementy diety mogą pomóc chronić twoje DNA.

Zebranie tych wszystkich działań razem w zdrowy tryb życia, uwzględniający ćwiczenia i medytację, przyczyni się do zmniejszenia występowania uszkodzeń DNA, które mają wpływ na starzenie się, chorobę Alzheimera, nowotwory, cukrzycę i choroby serca.

Rozpowszechniając amerykański styl życia i żywność na cały świat, tworzymy epidemię otyłości i nowotworów. Miną dziesięciolecia, nim w pełni zrozumiemy, jak dieta i sposób życia mogą doprowadzić do każdej z tych częstych chorób. Jednak już dziś mamy wystarczają­cą wiedzę, by umożliwić ci przywrócenie równowagi pomiędzy dietą a warunkami, które wpływają na rozwój twych genów, i chronić DNA.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.