Dlaczego akurat ten serwis?

Większość serwisów o dietach zaczyna się od pewnej sztuczki, takiej jak ograniczenie lub wyeliminowanie tłuszczu z diety. Rezultatem tego może być zbyt mała ilość białka w pożywieniu i utrata masy mięśniowej. Inne serwisy promują diety wysokobiałkowe i wysokotłuszczowe, któ­re mają mało lub nie zawierają wcale cukru czy rafinowanych węglowodanów. To może wyeliminować dobre węglowodany, takie jak te z owoców i warzyw.

Ten serwis inaczej podchodzi do organizacji całej twojej diety, zaczynając od warzyw i owoców jako bazy, a następnie dostosowując liczbę kalorii i ilość białka do potrzeb twojego organizmu. Ilość beztłuszczowej masy ciała w stosunku do ilości tkanki tłuszczowej w twoim organizmie, nie zaś twój wzrost czy masa ciała, określają two­je zapotrzebowanie kaloryczne.

Ilość beztłuszczowej masy ciała warunkuje także, ile białka będzie ci potrzebne. Znajdziesz tu zindywidualizowane przepisy na potra­wy pokrywające twoje dzienne zapotrzebowanie na białko i kalorie. Następnie, korzystając z tej struktury, dowiesz się wiele na temat korzyści płynących ze stosowania przypraw i ziół, witamin i minerałów. Poprzez dobranie diety do osobistych potrzeb książka ta zapewni ci najzdrowszy sposób odżywiania i to taki, który pozwoli ci schudnąć i utrzymać prawidłową masę ciała.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.