Nowości na temat owoców i warzyw

Wszyscy wiedzą, a przynajmniej powinni wiedzieć, że owoce i warzy­wa są zdrowe. Zatem co nowego i innego jest w tym serwisie? Główka sałaty lodowej czy biały ziemniak to nie to samo co czerwony pomidor, pomarańczowa marchewka lub niebieskie borówki.

Każdy kolorowy owoc czy warzywo dostarcza wyjątkowych war­tości w diecie, zatem nie chcemy jeść warzyw i owoców w jednym określonym kolorze. Każdy owoc czy warzywo – czy to czerwone, żółte, zielone czy purpurowe – zapewnia korzyści, które czasami są związane z konkretną częścią organizmu lub, aby efekty zdrowotne mogły zaistnieć, korzystają ze specyficznej ścieżki wewnątrz twego ciała. Nauczysz się, jak wprowadzać różne owoce i warzywa do diety, korzystając z mojego

Kodu Kolorów, opartego na charakterystycznych korzystnych związkach chemicznych, które pomagają zapobiegać powszechnym chorobom dotyczącym wielu z nas, w miarę jak się starzejemy.

  • Dowiesz się, jak dodanie warzyw i owoców do diety ogranicza liczbę spożytych kalorii, jednocześnie podnosząc wartości odżyw­cze tak, że zdrowo schudniesz i nie przytyjesz.
  • Dowiesz się, które warzywa i owoce mogą pomóc zapobiegać naj­popularniejszym w Stanach Zjednoczonych przyczynom ślepoty, przed którą można się uchronić (zwyrodnieniu plamki żółtej).
  • Dowiesz się, które warzywa i owoce mogą pomóc zapobiegać udarom.
  • Dowiesz się, które owoce i warzywa mogą być pomocne w zapo­bieganiu najbardziej powszechnym formom nowotworów, w tym raka piersi, prostaty i okrężnicy.
  • Dowiesz się, jak na cztery różne sposoby, warzywa i owoce mogą chronić przed uszkodzeniem twoje DNA – materiał krytyczny twoich genów.
  • Dowiesz się, jak warzywa i owoce chronią twój organizm przed stanami zapalnymi – jedną z podstawowych przyczyn chorób ser­ca i powszechnych form nowotworów.
  • Dowiesz się, jak, bazując na informacjach o swoim ciele, używając indywidualnych zaleceń dotyczących białka, kalorii i tłuszczu, połączyć warzywa i owoce z błonnikiem, białkiem oraz pewnymi kluczowymi witaminami i minerałami, by cieszyć się jak najlep­szym zdrowiem.
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.